Рішення №46пп-18

Рішення №46пп-18

Про затвердження переліку питань для тестування кандидатів, які приймають участь у конкурсі для зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня

КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА

КОМІСІЯ ПРОКУРОРІВ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 46пп-18

25 квітня 2018 року Київ

Про затвердження переліку питань

для тестування кандидатів, які приймають

участь у конкурсі для зайняття вакантної

або тимчасово вакантної посади прокурора

в порядку переведення до органу прокуратури

вищого рівня

З метою визначення професійного рівня прокурора та перевірки його готовності до здійснення повноважень в органі прокуратури вищого рівня, керуючись частиною 1 статті 38 Закону України «Про прокуратуру», пунктами 61, 63 розділу ІІІ Положення про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, пунктом 3 розділу IV Порядку проведення конкурсу для зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня, Комісія

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити перелік питань для тестування кандидатів, які приймають участь у конкурсі для зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня (додається).

2. Секретаріату Комісії розмістити на офіційному веб-сайті відповідне оголошення щодо переліку питань для тестування кандидатів (додається).

3. Визнати рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 13.09.2017 №21дк-17 таким, що втратило чинність.

 

Головуючий                                                                                   В. Грушковський

     

 

Члени комісії:

 

В. Архіпов

 

С. Погребняк

 

А. Коваленко

 

Ю. Піцик

 

С. Костенко

 

С. Сергійчук

 

О. Ковальчук

 

В. Шемчук

 

С. Нечепоренко

 

В. Юсип