Новини та оголошення

Оголошення

До уваги кандидатів, які приймають участь у конкурсі для зайняття вакантної  (тимчасово вакантної) посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня, оголошеного рішенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 20.12.2018 № 321пп-18.
Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів 23.01.2019 прийняте рішення про затвердження списку кандидатів, які допускаються до участі у конкурсі в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня та підлягають проходженню тестування на знання законодавства (професійний тест) та про затвердження списку та графіка проведення cпівбесіди.

Т Е С Т У В А Н Н Я

Тестування на знання законодавчої бази для кандидатів на зайняття вакантної  (тимчасово вакантної) посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня відбудеться 28 січня 2019 року з 09 год. 30 хв. в ауд. 409 за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 81-б (приміщення Національної академії прокуратури України). 
Списки  осіб, запрошених на тестування 28 січня 2019 року: 
Реєстрація кандидатів відбудеться за 30 хв. до початку тестування.

С П І В Б Е С І Д А

Кандидати, які наберуть 70 і більше балів при проведенні конкурсу для зайняття вакантних та тимчасово вакантних посад в регіональних прокуратурах, будуть запрошені до співбесіди, яка відбудеться 29 січня 2019 року з 14 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 81-б (приміщення Національної академії прокуратури України) ауд. 107 згідно графіку (реєстрація кандидатів відбудеться за 30 хв. до початку співбесіди).

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або службове посвідчення.