Новини та оголошення

Оголошення

У четвер, 20 червня 2024 року, Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів проведено конкурс на призначення прокурором-стажистом окружної прокуратури в межах проведення добору кандидатів на 200 посад прокурорів окружних прокуратур, розпочатого рішенням від 04 квітня 2023 року № 3дк-23.

Участь у конкурсі взяли 182 кандидати (з них 94 мужчини та 88 жінок), які перебувають у резервах на заміщення вакантних посад прокурорів окружних прокуратур при проведенні доборів кандидатів на 90 та 200 посад прокурорів та подали відповідні заяви. З них 167 кандидатів обрали посади та перемогли у конкурсі (з них 83 мужчини та 84 жінки), а 15 кандидатів не обрали посади та прийняли рішення залишитись в резерві.


Нагадуємо, що згідно зі статтею 32-1 Закону України «Про прокуратуру» Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів проводить конкурс на призначення прокурорів-стажистів окружних прокуратур на підставі рейтингу кандидатів на посаду прокурора відповідно до кількості балів, набраних кандидатами за результатами складання кваліфікаційного іспиту. У разі наявності в кандидатів однакової кількості балів перевага надається тому кандидату, який працював на посаді прокурора або має більший стаж роботи в галузі права.

У подальшому на підставі заяви кандидата на посаду прокурора та за результатами конкурсу Комісією буде надіслано керівникові відповідної обласної прокуратури особову справу кандидата на посаду прокурора та подання про призначення особи прокурором-стажистом окружної прокуратури.


Відповідно до статей 29, 33, 33-1 Закону України «Про прокуратуру» після призначення кандидата на посаду прокурора-стажиста окружної прокуратури наступним етапом стане проходження первинної підготовки в Тренінговому центрі прокурорів України.