Новини та оголошення

Оголошення

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів 07 червня 2024 року прийнято рішення № 77дк-24 «Про оголошення конкурсу на призначення прокурором-стажистом окружної прокуратури».

 

Цього ж дня рішенням Комісії № 76дк-24 затверджено зведений рейтинг кандидатів, зарахованих до резервів на заміщення вакантних посад прокурорів окружних прокуратур при проведенні доборів кандидатів на 90 та 200 посад прокурорів окружних прокуратур.

 

Перелік окружних прокуратур, в яких є вакантні (тимчасововакантні) посади прокурорів окружних прокуратур (крім адміністративних посад), 
на зайняття яких кандидат може подати заяву про участь у конкурсі для призначення прокурором-стажистом та проходження спеціальної підготовки.

 

Кандидат на посаду прокурора окружної прокуратури, який перебуває в резерві та виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає заяву про участь в конкурсі за формою згідно з додатком 4 до Положення про порядок розгляду питань та підготовки матеріалів щодо проведення добору кандидатів на вакантну (тимчасово вакантну) посаду прокурора окружної прокуратури, затвердженого рішенням відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження 26 жовтня 2021 року № 12зп-21 (із змінами).

               

За необхідності оновлення на час проведення конкурсу документів, які подавалися кандидатом для участі у доборі, у тому числі у зв’язку із закінченням строку їх дії, а також документів на підтвердження стажу роботи в галузі права та військово-облікових документів, вони подаються до Комісії через секретаріат Комісії.

 

Строк для подання заяви про участь у конкурсі – з 09 год 10 червня
до 18 год 13 червня 2024 року (в межах робочого часу).

 

Заява про участь в конкурсі подається кандидатом особисто до Секретаріату Комісії за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б, каб. 103.

 

Днем проведення конкурсу визначено 20 червня 2024 року, початок
о 9.00 год. 
Місце проведення конкурсу: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка,
81-б.
Особиста участь кандидатів, які подали заяви про участь в конкурсі, є обов’язковою.

 

Додаткову інформацію з питань проведення конкурсу надає:

 

Павлова Алла Михайлівна, заступник начальника відділу,
тел. (044) 200-74-04.