Новини та оголошення

Оголошення

ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ ПРОХОДИЛИ СПЕЦІАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ В НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

Особам, які на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» проходили спеціальну підготовку в Національній академії прокуратури України, для вибору вакантної (тимчасово вакантної) посади та подання заяви для її зайняття необхідно прибути 3 жовтня 2019 року (09 год. 00 хв.) за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б, ауд. 100-200 (актова зала приміщення Національної академії прокуратури України). 

При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Особиста участь кандидата на посаду під час добору є обов’язковою.
 
Особи запрошуються для вибору посади та подання письмової заяви до каб. 105 у порядку черговості, яка визначається відповідно до місця, зайнятого кандидатом у рейтингу.

Письмова заява подається лише на одну посаду. У разі нез’явлення кандидата для участі в доборі, а також неподанні заяви кандидат не призначатиметься на посаду прокурора.

Перебіг подання кандидатами заяв на вакантну (тимчасово вакантну) посаду прокурора можна відслідковувати в режимі реального часу на YouTube каналі, а також за посиланням або QR-кодом: