Новини та оголошення

Оголошення

11 вересня 2019 року відбудеться перший етап конкурсу для зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня – тестування на знання законодавчої бази.
Під час реєстрації в комп’ютерному класі Ви отримаєте ЛОГІН та ПАРОЛЬ. 
Вам буде запропоновано протягом 100 хвилин дати відповідь на 100 питань, які електронна система тестування генерує у випадковому порядку для кожного кандидата індивідуально (кандидат має можливість закінчити тестування раніше за власною ініціативою).
Під час тестування суворо забороняється користуватися будь-якими електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, допоміжними матеріалами тощо, а також спілкуватися один з одним. У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі в ньому без права повторного проходження. 
Залишати аудиторію до закінчення тестування кандидату заборонено.
Кожен кандидат після проходження професійного тесту ознайомлюється з кількістю набраних ним балів та обов’язково власноруч вносить їх у відомість, що підтверджується підписом кандидата та уповноваженою особою Секретаріату Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. 
На екрані Ваших комп’ютерів будуть рядки «ЛОГІН» та «ПАРОЛЬ». 
Вводьте Ваші логіни та паролі, які Ви отримали під час реєстрації, лише за командою уповноваженої особи Секретаріату Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. 
Після того, як Ви введете логін та пароль, у Вас буде 5 хв. для того, щоб ознайомитися з інструкцію про проходження тестування, після чого тестування розпочнеться автоматично.
Для того, щоб розпочати тестування раніше, необхідно натиснути кнопку «Розпочати тестування».