Новини та оголошення

Оголошення

До уваги кандидатів, які беруть участь у конкурсі для зайняття вакантної (тимчасово вакантної) посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня, оголошеного рішенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 07.08.2019 № 555пп-19.

Т Е С Т У В А Н Н Я 

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів 04.09.2019 прийнято рішення про затвердження списку кандидатів, які допускаються до участі у конкурсі в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня та підлягають проходженню тестування на знання законодавства (професійний тест), а також про затвердження списку та графіка проведення cпівбесіди.
Тестування на знання законодавчої бази для кандидатів на зайняття вакантної  (тимчасово вакантної) посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня відбудеться:
11 вересня 2019 року з 9 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б (приміщення Національної академії прокуратури України). 

Список  осіб, запрошених на тестування: 
о 9 год. 20 хв.
(реєстрація о 9 год. 00 хв.)

Реєстрація кандидатів відбудеться за 20 хвилин до тестування.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або службове посвідчення.С П І В Б Е С І Д А

Кандидати, які наберуть 80 і більше балів під час тестування при проведенні конкурсу для зайняття вакантних та тимчасово вакантних посад у Генеральній прокуратурі України та 70 і більше балів при проведенні конкурсу для зайняття вакантних та тимчасово вакантних посад в регіональних прокуратурах, будуть запрошені до співбесіди, яка відбудеться 12 вересня 2019 року о 12 год. 00 хв. упродовж робочого дня за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б (приміщення Національної академії прокуратури України), ауд. 105 згідно з графіком (реєстрація кандидатів відбудеться за 30 хв. до початку співбесіди).
При собі необхідно мати паспорт громадянина України або службове посвідчення.