Новини та оголошення

Оголошення

За результатами проведення конкурсу в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня 28 травня 2019 року Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів затверджено рейтинги кандидатів на посади прокурорів. 
Конкурс відбувся на заміщення 5 вакантнх (тимчасово вантних) посад у Генеральній прокуратурі та на 46 вакантних (тимчасово вакантних) посад у прокуратурах: Автономної Республіки Крим, Вінницької, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.
Заяви на участь у конкурсі подали 216 прокурорів, з яких 212 допущено до участі у конкурсі. За результатами тестування 27 травня 2019 року до  співбесіди допущено лише 143 кандидата, які набрали найбільшу кількість балів. Переможцями конкурсу стали 51 прокурор місцевих та регіональних прокуратур, які показали достатньо високий рівень знання законодавства, а на співбесіді проявили себе  досвідченими прокурорами.
За результатами конкурсу Генеральному прокурору України та прокурорам вищевказаних областей направлені подання про призначення вказаних осіб на відповідні посади.
За результатами співбесіди по 3 посадах (Автономна Республіка Крима, Донецька, Запорізька область) Комісією затверджено рейтинги, однак конкурс на вказані посади визнано таким, що не відбувся через неготовність кандидатів до здійснення повноважень на посадах прокурорів регіонального рівня.