Новини та оголошення

За вчинення дисциплінарного проступку чотирьох прокурорів притягнуто до дисциплінарної відповідальності

У середу, 30 січня 2019 року, відбулося чергове засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, на якому розглядалися висновки про наявність (відсутність) дисциплінарного проступку прокурора.
Комісією прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності чотирьох прокурорів. Зокрема, за неявку у судові засідання до двох прокурорів застосоване дисциплінарне стягнення у виді заборони на 3 місяці на переведення до органу прокуратури вищого рівня чи на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому прокурор обіймає посаду.
За порушення прокурором встановленого законом порядку подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру до одного прокурора відділу прокуратури міста Києва застосоване дисциплінарне стягнення у виді заборони на 1 рік на переведення до органу прокуратури вищого рівня чи на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому прокурор обіймає посаду.
Крім того, рішенням Комісії звільнено з посади в органах прокуратури прокурора Київської місцевої прокуратури № 8 міста Києва за вчинення ним дисциплінарного проступку не сумісного з подальшим заняттям ним посади в органах прокуратури.


Кваліфікаційно-дисциплінарна Комісія прокурорів