Новини та оголошення

Відбулося підсумкове засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів

У п’ятницю, 25 січня, відбулося підсумкове засідання  Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів на  якому обговорювалися результати діяльності Комісії та її Секретаріату за минулий рік. 
Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталій Грушковський поінформував про основні результати роботи  Комісії, зокрема, зазначивши, що у минулому році проведено 70 засідань Комісії, на яких розглянуто понад півтисячі питань порядку денного та прийнято більше дев’яти сотень рішень.
«Ми прийняли важливі внутрішні документи: Порядок підготовки до проведення засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та Порядок проведення засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Нам вдалося вдосконалити процедуру добору кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури та переведення до органу прокуратури вищого рівня», - зазначив Віталій Грушковський.
Заступник голови Комісії Віктор Шемчук під час підсумкового засідання більш детально зупинився на основних здобутках Комісії та акцентував увагу на її майбутніх планах. 
Крім того, ознайомив присутніх з результатами опитування, яке проводилося серед прокурорів. «Метою його проведення було встановлення рівня інформованості прокурорів про діяльність Комісії, бачення перспектив  її розвитку та наявності недоліків у її роботі, а також ступеня довіри до Комісії та новостворених інститутів прокурорського самоврядування», - зазначив Віктор Шемчук
На його думку, проведення додаткових семінарів у регіонах України сприяє обізнаності прокурорської спільноти щодо діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
Віктор Шемчук також звернув увагу на посиленні інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Комісії, що також дасть можливість суспільству більш ширше поняття про її функції.
У свою чергу, Секретар Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Юрій Піцик у своєму виступі відзначив належну організацію роботи щодо підготовки та проведення засідань Комісії. Він зазначив, що порівняно з 2017 роком кількість проведених засідань Комісії практично збільшилася утричі. 
Керівник Секретаріату Сергій Подкопаєв поінформував присутніх про обсяг та підсумки роботи колективу за 2018 рік. Він зазначив, що Секретаріат й надалі належно організаційно забезпечуватиме діяльність Комісії. 
Також, з підсумковою інформацією про роботу на основних напрямках виступили керівники підрозділів Секретаріату.
Під час підведення підсумків роботи учасники засідання не тільки обговорили результати своєї діяльності, але й у відкритому діалозі знайшли шляхи удосконалення роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та її Секретаріату.
У завершальному слові Віктор Шемчук закликав усіх учасників до відкритості та плідної праці.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів