Новини та оголошення

Запрошуємо на роботу кваліфікованого спеціаліста-редактора

21 січня 2019 року наказом Генерального прокурора України оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста-редактора відділу організаційної та аналітичної роботи управління організаційного забезпечення діяльності (Секретаріату) Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Філологія» (українська мова та література).

Посадові обов’язки:
- здійснювати консультативно-дорадчі функції (з питань граматики, стилістики тощо), пов’язані з підготовкою службових документів;
- редагувати тексти службових документів;
- забезпечувати збереження документів, що надійшли на редагування;
- вести облік своєї роботи;
- виконувати інші доручення керівництва, пов’язані із забезпеченням виконання покладених на структурний підрозділ завдань.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:
1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмова заява із повідомленням щодо незастосування заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» із наданням згоди на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону;
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнена особова картка встановленого зразка;
7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті.


Строк подання документів:
до 18 год. 00 хв. 06 лютого 2019 року
Контактна особа 
Пастушок Ольга Михайлівна (044) 280-95-69 onp@gp.gov.ua
Адреса для подання документів для участі в конкурсі особисто або надсилання поштою: вул. Різницька, 13/15, Київ, 01011 (з поміткою на конверті «Для участі в конкурсі»).
Додаткова інформація на офіційному сайті Генеральної прокуратури України www.gp.gov.ua (розділ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА).