Новини та оголошення

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів проведено конкурс про переведення до прокуратури вищого рівня

    У середу, 16 січня 2019 року, Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів затверджено рейтинги кандидатів на посади прокурорів та слідчих за результатом проведення конкурсу про переведення до органу прокуратури вищого рівня. За словами члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Сергія Сергійчука конкурс відбувся на заміщення вакантних посад у прокуратурах: Волинської, Дніпропетровської, Київської, Луганської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернівецької областей та міста Києва.
    Заяви на участь у конкурсі подали 58 прокурорів. Однак до співбесіди було допущено лише 40 кандидатів, які набрали найбільшу кількість балів.
«Переможцями конкурсу стали 16 прокурорів місцевих прокуратур. Вони показали достатньо високий рівень знання законодавства, а на співбесіді зарекомендували себе, як досвідчені працівники органів прокуратури», - зазначив Сергій Сергійчук.
    За результатами конкурсу прокурорам дев’яти областей направлено подання про призначення вказаних осіб на відповідні посади.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів