Новини та оголошення

Засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів транслюються через власний Youtube-канал

Цього тижня в рамках проекту «Підтримка реформ у галузі верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» (PRAVO-Police) відбулася передача аудіо-візуального обладнання, завдяки якому Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів наживо здійснює трансляцію засідання через власний Youtube-канал.

Під час зустрічі з членами Комісії Голова КМЄС Антті Хартікайнен зазначив, що таким чином забезпечується відкритий доступ до юридичної інформації та прозорість діяльності Комісії.


«Чесна, прозора, підзвітна та дієва система покарання прокурорів за проступки – ключовий елемент завоювання довіри громадськості до правоохоронної системи України, покращення бізнес-клімату в країні, просування принципів верховенства права та захисту прав людини», – заявив Антті Хартікайнен. Він зазначив, що підтримує зусилля, направлені на вдосконалення законодавства щодо діяльності Комісії та забезпечення її повної незалежності.

У свою чергу голова Комісії Віталій Грушковський подякував європейським партнерам за підтримку та наголосив, що завдяки їх співпраці Комісія впроваджує кращі європейські практики та інноваційні підходи в щоденній роботі.
Довідково: Проект  фінансується Європейським Союзом та реалізовується Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS) у тісній координації з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС).

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів