Новини та оголошення

Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів вперше здійснюється прийом заяв від кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури

У понеділок, 6 травня 2019 року, у Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів розпочато прийом заяв від кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури, який триватиме до 11 травня поточного року.

У заході прийняли участь члени Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віктор Шемчук, Юрій Піцик, Сергій Сергійчук, Сергій Нечепоренко та працівники секретаріату Комісії.

Віктор Шемчук, звертаючись до кандидатів, побажав їм наснаги у професійній діяльності, професіоналізму та кар’єрного росту.

                           

Нагадаємо, у липні 2017 року, Комісією було розпочато перший в державі на конкурсних засадах добір кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури у кількості 300 осіб, проведено неупереджений кваліфікаційний іспит та організовано спеціальну перевірку кандидатів.

                                

За цей час за результатами успішного складання кваліфікаційного іспиту 248 кандидатів пройшли спеціальну підготовку в Національній академії прокуратури України та отримали відповідні свідоцтва. 

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів