Новини та оголошення

Завершення першого випуску кандидатів на посаду прокурора

    За результатами проходження спеціальної підготовки у п’ятницю, 12 квітня 2019 року у Національній академії прокуратури України з нагоди першого випуску кандидатів на посаду прокурора відбулися урочисті заходи. 


   
    У зазначеному заході приймали участь Генеральний прокурор України Юрій Луценко, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталій Грушковський, голова Ради прокурорів України Михайло Місюра, старший радник з питань прокуратури Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Джонатан Рател, адвокат, баристер, експерт Коледжу судових інів Пітер Біркетт, радник з правових питань проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформ кримінальної юстиції в Україні» Офісу Ради Європи в Україні Олександр Дворніченко, старший радник з питань прокуратури Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Карін Сігстедт.
    Впродовж року майбутні прокурори проходили спеціальну підготовку в Національній академії прокуратури України. В ході навчання кандидати отримали знання та навички практичної діяльності на посаді прокурора, складання процесуальних документів, вивчення правил прокурорської етики.     До навчального процесу залучалися експерти Консультативної місії Європейського Союзу, Ради Європи, Міжнародного комітету Червоного Хреста, судді, практичні працівники органів прокуратури.    Кандидати на посаду прокурора, які успішно пройшли спеціальну підготовку, отримали свідоцтва. 
    Наступним етапом для кандидатів стане участь у конкурсі на зайняття вакантних посад в місцевих прокуратурах, що відбудеться у травні поточного року.
    «Ви ключова ланка всієї системи законності і справедливості нашої країни, тому хочу вам побажати найголовнішого – подяк від людей за вашу позицію і ваш результат, а також щоб ви самі відчували свою правоту, свою перемогу, щоб ваші сім’ї, ваші діти пишались тим шляхом, який ви обрали, ну і зрештою хочу побажати нам всім спільної перемоги, якої так потребує наша країна», - констатував Юрій Луценко.
    Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віталій Грушковський звертаючись до кандидатів зазначив: «Ми чекаємо від Вас сумлінної  праці, гідності в роботі, а саме головне, чесності на благо наших громадян і держави».