Міжнародна Діяльність

Досвід колег із прокуратури Республіки Молдова

У рамках візиту українська сторона зустрілась з представниками Вищої ради прокурорів Республіки Молдова, Колегіями з відбору й переведення прокурорів, з оцінки діяльності прокурорів, з дисципліни й етики, а також колегами з Генеральної Прокуратури, Національного Інституту Юстиції та Вищої Ради Магістратури Республіки Молдова.

Предметом обговорень стали питання організації роботи органів самоврядування та забезпечення діяльності прокуратури Республіки Молдова та України, проблеми добору та професійної підготовки кадрів, кар’єрного розвитку та дисциплінарної практики щодо прокурорів, а також інституційно-організаційні аспекти реформування органів прокуратури в обох країнах та налагодження двосторонньої співпраці.


Плідна дискусія точилася із Генеральним прокурором Республіки Молдова Едуардом Хорунженом, заступниками Генерального прокурора, керівниками Прокуратури по боротьбі з організованою злочинністю та спеціальними випадками, а також очільником Антикорупційної прокуратури.


Захід організовано за сприяння проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», який впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Даний захід став послідовним кроком на шляху підтримки вищезазначеним Проектом Ради Європи процесу удосконалення роботи прокуратури України.