Міжнародна Діяльність

Зустріч із Консультативною місією Європейського Союзу

      14 листопада 2023 року Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів проведено черговий раунд робочої зустрічі із представниками Консультативної місії Європейського Союзу Україна (EUAM Ukraine).


У заході взяли участь керівник відділу з питань прокуратури/судочинства Гідо Острайш та експертка з питань реформи прокуратури Світлана Олійник.

Під час зустрічі сторони обговорили подальші етапи співробітництва, зокрема, щодо експертного аналізу законодавчих ініціатив Комісії, участі в тренінгу з питань інтерв’ювання кандидатів тощо.

Комісією висловлено вдячність за сприяння місії у вдосконаленні співбесід із кандидатами на зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня чи на вакантну посаду прокурора окружної прокуратури, оновлення тестових завдань на предмет знання законодавства.

Гідо Острайш інформував Комісію про можливості вивчення європейських практик проведення конкурсів на посади прокурорів, запевнив у подальшій експертній підтримці КДКП.

Зустріч була плідною та важливою у визначенні подальших пріоритетів роботи Комісії, а основне - з вірою у завтрашню перемогу України!