Міжнародна Діяльність

18 липня відбулась зустріч із керівництвом Офісу Ради Європи в Україні

18 липня 2023 року Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів проведено зустріч з заступником Голови Офісу Ради Європи в Україні Ерлендом Фалком та командою Проєкту Ради Європи «Зміцнення прав людини в системі кримінальної юстиції в Україні»: координаторкою Боженою Маланчук, менеджеркою Натією Джапарідзе та національним координатором Артуром Карвацьким.

Під час зустрічі Ерленда Фалка та оновлену команду Проєкту ознайомлено із завданнями та повноваженнями Комісії, її реалізованими та виконуваними заходами.

Сторони обговорили, у тому числі, основні етапи реалізації Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» (2023-2026 роки), питання підтримки та посилення спроможності Комісії працювати з дотриманням стандартів і передових практик Ради Європи в галузі прав людини, зміцнення професійного потенціалу прокурорів, надання експертної підтримки Комісії з метою вдосконалення регуляторної бази та внутрішніх процедур.

Також учасники заходу підняли низку проблемних питань, які виникають на практиці, та можливостях їх спільного вивчення та обговорення, реалізацію обміну досвіду із іноземними партнерами.

Зустріч пройшла в активній дискусії з відзначенням важливості співробітництва з Радою Європи, прагнень до поглиблення взаємодії та з вірою в якнайшвидшу перемогу України.