Міжнародна Діяльність

Проведено зустріч з керівником проекту «Дотримання прав людини в системі кримінальної юстиції України» Офісу Ради Європи

Відповідний орган, що здійснює дисциплінарне провадження, (далі – орган) вживає заходів для підготовки проведення добору в органи прокуратури та переведення прокурорів на вищі посади.
Так, 07.12.2021 проведено зустріч з керівником проекту «Дотримання прав людини в системі кримінальної юстиції України» Офісу Ради Європи в Україні Натією Джапарідзе та національними координаторами цього проєкту Тетяною Соколан, Тарасом Лешковичем.
Учасники зустрічі обговорили основні напрямки спільної роботи щодо розроблення та формування тестових завдань для перевірки рівня теоретичних знань у галузі права, європейських стандартів у галузі захисту прав людини, та  підготовки практичних задач.
Представники Офісу Ради Європи в Україні запропонували проведення спільної зустрічі із представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, інших міжнародних організацій щодо вивчення та аналізу основних проблемних питань при проведенні кваліфікаційного іспиту.
Зустріч пройшла в  конструктивному руслі.