Міжнародна Діяльність

Зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу

    Відповідним органом, що здійснює дисциплінарне провадження, (далі – орган) у повному складі 16.11.2021 проведено зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні: керівником відділу з питань прокуратури\судової системи Веронікою Крістковою, старшим радником з питань реформи прокуратури Ендрю Карні, експертом з питань реформ прокуратури Світланою Олійник.
    У ході заходу члени органу інформували про основні напрями роботи, проведені першочергові заходи для реалізації функцій органу, прийняті нормативні документи.
    Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні вказали на можливі напрямки для подальшої співпраці та підтримку щодо реалізації основних завдань органу.
    Сторони домовились про організацію спільних робочих зустрічей для підготовки та опрацювання необхідних для функціонування органу документів, проведення тренінгів з питань діяльності органу та навчальних візитів задля вивчення відповідних практик європейських органів, організацію регіональних круглих столів з метою вдосконалення спільної роботи, тощо.
Зустріч пройшла в конструктивному руслі. 
 
 
 
ВІДПОВІДНИЙ ОРГАН,
ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДИСЦИПЛІНАРНЕ ПРОВАДЖЕННЯ