Міжнародна Діяльність

Дотримання прав людини в системі кримінальної юстиції України

Відповідним органом, що здійснює дисциплінарне провадження, (далі – орган) 10.11.2021 проведено зустріч з керівником проєкту «Дотримання прав людини в системі кримінальної юстиції України» Офісу Ради Європи в Україні Натією Джапарідзе та національним координатором проєкту «Дотримання прав людини в системі кримінальної юстиції України» Офісу Ради Європи в Україні  Тетяною Соколан.
Під час вказаного заходу голова органу Андрій Гнатів вказав на основні критерії роботи з питань, віднесених до компетенції органу, акцентував увагу на проблемах, які виникають під час реалізації завдань органу.
Представники Офісу Ради Європи в Україні інформували орган про обсяг  проведеної роботи та сприяння в діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів попереднього складу, вказали на можливі напрямки для подальшої співпраці та підтримки з реалізації органом своїх повноважень.
Сторони домовились про організацію спільних робочих зустрічей щодо розроблення програм тестування, модельних практичних завдань, проведення тренінгів на навчань щодо відповідної практики Європейського суду з прав людини та за іншими напрямами діяльності органу.
Ми високо цінуємо співробітництво з Радою Європи та завжди прагнемо до поглиблення двосторонньої взаємодії.


ВІДПОВІДНИЙ ОРГАН, 
ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДИСЦИПЛІНАРНЕ ПРОВАДЖЕННЯ