Стуконог Олег Іванович

member

Член Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів

Дні прийому:друга, четверта середа щомісяця

Години прийому:з 9-00 год. до 12-00 год.

Місце:м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б, корпус 1, поверх 1, кабінет 101.

Член відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження


Народився 9 червня 1964 року.

У 1990 році закінчив Харківський юридичний інститут імені Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація юрист.

З грудня 1989 року по січень 1998 року працював в органах прокуратури Запорізької області.

З січня 1998 року по січень 2020 року працював в Генеральній прокуратурі України на посадах прокурора, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у сфері економіки управління нагляду за додержанням законів у сфері економічних відносин Головного управління нагляду за додержанням законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави, відділу захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, відділу організації та ведення Єдиного реєстру управління статистики, організації та ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів щодо боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління нагляду за додержанням законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави, заступника начальника відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, начальника управління нагляду за додержанням законів, щодо боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління нагляду за додержанням і застосуванням законів.

З січня 2020 року – прокурор відділу організаційного забезпечення Єдиного реєстру управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи Офісу Генерального прокурора.

28.08.2021 року Всеукраїнською конференцією прокурорів його обрано членом відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження.

Нагороджений медаллю «Ветеран прокуратури України», нагрудними знаками «Почесний працівник прокуратури України» та «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

Старший радник юстиції